FONTAINAVIE DENTAL Balinamosios dantų putos 3 in 1 24H ( Galiojimas 2024-06 )

Original price was: 34,15 €.Current price is: 5,49 €.

3 in 1: BALINA – GAIVINA – VALO
Novatoriška balinimo formulė ne tik efektyviai pagerina dantų išvaizdą, bet ir valo emalį bei atgaivina burnos ertmę. Rezultatas pastebimas jau po 1-3 savaičių naudojimo. •specializuota priemonė kasdienei priežiūrai • moderni putų formulė • su natrio perkarbonatu • patogu naudoti, nes yra higieniškas dozatorius • nepaprastai taupios – užtenka iki 4 mėnesių • skirta suaugusiems
Talpa: 50 ml
Natrio perkarbonatas, esantis putose, išlaisvina estetinėje odontologijoje neįkainojamą vandenilio peroksidą. Šis junginys reaguoja su organinėmis dažomosiomis medžiagomis, jas oksiduodamas ir suskaidydamas į mažesnes daleles, todėl jos tampa šviesesnės ir tuo pačiu mažiau matomos.

Kiekvienas iš mūsų, nepriklausomai nuo amžiaus, nori, kad oda būtų įtempta, stangri ir išpuoselėta, o šypsena – spindinti. Viso pasaulio laboratorijose mokslininkai nenustodami triūsia tobulindami formules, kurių dėka tas noras neliks vien mūsų svajonių karalystėje. Kad jis būtų įgyvendintas pasitelkėme naujausias technologijas ir revoliucinius atradimus. Taip buvo sukurtas specializuotų kosmetikos priemonių prekės ženklas FONTAINAVIE.

Liko 3

Produkto kodas: 503032.02-1 Kategorijos: , , , Žymos: ,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “FONTAINAVIE DENTAL Balinamosios dantų putos 3 in 1 24H ( Galiojimas 2024-06 )”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *