Nutricode Daily Care GOOD MORNING

39,02 

SUMAŽINKITE NUOVARGIO JAUSMĄ
Padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą dienos metu.
Tai maisto papildas kapsulėse, kurį sudaro kruopščiai atrinkti mikroelementai, padedantys palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir gerinti Jūsų savijautą. Sudėtyje yra adaptogeninių augalų ekstraktų, organinio magnio ir B grupės vitaminų, jo formulė padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą bei normalią psichologinę funkciją, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei reguliuoti hormonų aktyvumą. Dėl šios priežasties jis skirtas padėti tiems, kurie patiria padidėjusį stresą ir nori jaustis energingi ir kupini gyvybingumo. ▪ adaptogeninių augalų ekstraktų, organinio magnio ir B grupės vitaminų derinys ▪ nervų sistemos veiklos palaikymas
Vartokite per burną 1 kapsulę iš ryto valgio metu. Užgerkite stikline vandens. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.
30 KAPSULIŲ | 30 DIENŲ SISTEMA Good Morning maisto papildas reguliuoja hormonų veiklą, palaiko psichinę sveikatą ir saugo energiją. Rinkitės laimingą, nerūpestingą gyvenimą.
Išsamesnę informaciją apie maisto papildų vartojimą ir sudedamąsias dalis rasite NUTRICODE tinklalapyje: https://nutricode.fmworld.com/ (anglų ir lenkų kalba).

Bendras svoris : 58,0 [g]
Neto svoris : 24,0 [g]
Produkto kodas: 801114 Kategorijos: , Žymos: , , , ,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Nutricode Daily Care GOOD MORNING”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.