Nutricode Daily Care CHOLESTEROL

45,91 

Padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje.
Tai maisto papildas kapsulėse, sukurtas sinergetinio veikliųjų medžiagų derinio pagrindu, skirtas suaugusiems, kurie rūpinasi širdimi ir kraujotakos sistema bei siekia išlaikyti normalų cholesterolio ir cukraus kiekį kraujyje. Monakolinas K iš fermentuotų raudonųjų ryžių padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje. Teigiamas poveikis pasireiškia suvartojus 10 mg monakolino K iš fermentuotų raudonųjų ryžių. Vitaminas B1 padeda palaikyti normalią širdies veiklą, o vitaminai B12 ir folio rūgštis padeda palaikyti normalią homocisteino, kuris yra kraujo plazmos komponentas, apykaitą. ▪ koncentruota aminorūgščių dozė ▪ augalų ekstraktai ir vitaminai, kurie fiziologiškai palaiko normalią energijos apykaitą ▪ padeda palaikyti normalią širdies veiklą ir normalią homocisteino apykaitą
Vartokite per burną po 1 kapsulę ryte ir vakare valgio metu. Užsigerkite stikline vandens. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.
60 KAPSULIŲ | 30 DIENŲ SISTEMA
Pasirūpinti savimi niekada nevėlu. Sustiprinkite savo širdį su maisto papildu ir leiskite sau kasdien atlikti daugiau darbų.
Išsamesnę informaciją apie maisto papildų vartojimą ir sudedamąsias dalis rasite NUTRICODE tinklalapyje: https://nutricode.fmworld.com/ (anglų ir lenkų kalba).

Bendras svoris : 79,0 [g]
Neto svoris : 46,0 [g]

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Nutricode Daily Care CHOLESTEROL”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.