ASHWAGANDHA 500 mg 17g NUTRICODE

40,81 

PADEDA PAGERINTI PAŽINIMO (KOGNITYVIĄSIAS) FUNKCIJAS, ĮSKAITANT KONCENTRACIJĄ IR ATMINTĮ
Tai maisto papildas, kurio sudėtyje yra migdomosios vitanijos (Withania somnifera (L.) Dunal), kitaip ašvagandos (Ashwagandha), ekstrakto, kuris puikiai tinka savijautai gerinti, padeda organizmui kovoti su stresu ir nerimo bei baimės jausmais. Jis padeda pagerinti pažinimo (kognityviąsias) funkcijas, įskaitant koncentraciją ir atmintį. Padeda taip pat pagerinti vyrų seksualinę veiklą. Vartojimo trukmė neturi viršyti 2 mėnesių. Negalima vartoti, jei yra vartojami raminamieji, migdomieji ar vaistai nuo epilepsijos. Maisto papildas nėra skirtas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.
▪ sudėtyje yra migdomosios vitanijos (Withania somnifera (L.) Dunal) ekstrakto ▪ padeda kovoti su stresu ir nerimo bei baimės jausmais
Vartokite per burną 1 kapsulę per dieną valgio metu. Užgerkite stikline vandens. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.
Išsamesnę informaciją apie maisto papildų vartojimą ir sudedamąsias dalis rasite NUTRICODE tinklalapyje: https://nutricode.fmworld.com/ (anglų ir lenkų kalba).

Bendras svoris : 17,0 [g]
Neto svoris : 17,0 [g]
Produkto kodas: 801108 Kategorijos: , Žymos: , , , ,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “ASHWAGANDHA 500 mg 17g NUTRICODE”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.