HELLO HONEY 3,18 g FONTAINAVIE HEALTH & BEAUTY

23,55 

Maisto papildas, palaikantis imuninę sistemą, su propolio ekstraktu, pelkinės vingiorykštės (Filipendula ulmaria) ekstraktu, vitaminais ir cinku.
Sustiprinkite savo imunitetą. Inovatyvi nutrikosmetika, kurios sudėtyje yra unikalių ingredientų, yra sukurta tam, kad galėtumėte pasirūpinti savo imunine sistema. Hello Honey jungia natūralias propolio ir pelkinės vingiorykštės (Filipendula ulmaria) savybes su būtinaisiais vitaminais ir cinku. Vitaminas C, vitaminas D ir cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Pelkinė vingiorykštė (Filipendula ulmaria) padeda palaikyti odos sveikatą ir teisingą jungiamojo audinio sintezę. Vitaminas C ir vitaminas E kartu su cinku padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos (laisvųjų radikalų poveikio). ▪ sukurtas propolio ir pelkinės vingiorykštės (Filipendula ulmaria) pagrindu ▪ natūralių ingredientų derinys, palaikantis imuninę sistemą ▪ sudėtyje esantys vitaminas C, vitaminas D ir cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą
Tinka vegetarams

Vartokite per burną 1 kapsulę per dieną valgio metu. Užgerkite stikline vandens. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.
7 KAPSULES
Išsamesnę informaciją apie maisto papildų vartojimą ir sudedamąsias dalis rasite NUTRICODE tinklalapyje: https://nutricode.fmworld.com/ (anglų ir lenkų kalba).

Bendras svoris : 3,0 [g]
Neto svoris : 3,0 [g]

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “HELLO HONEY 3,18 g FONTAINAVIE HEALTH & BEAUTY”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.