HYALURONIC ACID 125 mg 2,62 g FONTAINAVIE HEALTH & BEAUTY

25,51 

Maisto papildas, palaikantis odos drėkinimą, su hialurono rūgštimi, vitaminais ir selenu.
Grožis iš vidaus. Nutrikosmetika yra sukurta siekiant drėkinti odą iš vidaus, suteikti jai gražų toną ir pagerinti jos elastingumą. Unikalus produktas yra sudarytas iš odai būtinos hialurono rūgšties ir vitaminų. Sudėtyje esanti taurioji hialurono rūgštis puikiai drėkina odą ir pagerina jos toną. Vitaminas A ir biotinas padeda palaikyti normalų odos ląstelių funkcionavimą, vitaminas C ir E, taip pat selenas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos (laisvųjų radikalų poveikio), o vitaminas D padeda palaikyti tinkamą kalcio ir fosforo pusiausvyrą. ▪ hialurono rūgšties pagrindu ▪ puikiai drėkina odą iš vidaus ▪ sudėtyje yra vitamino C, E ir seleno, kurie padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos (laisvųjų radikalų poveikio).
Tinka vegetarams

Vartokite per burną 1 kapsulę per dieną valgio metu. Užgerkite stikline vandens. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.
7 KAPSULES
Išsamesnę informaciją apie maisto papildų vartojimą ir sudedamąsias dalis rasite NUTRICODE tinklalapyje: https://nutricode.fmworld.com/ (anglų ir lenkų kalba).

Bendras svoris : 2,0 [g]
Neto svoris : 2,0 [g]

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “HYALURONIC ACID 125 mg 2,62 g FONTAINAVIE HEALTH & BEAUTY”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.