HAIRLAB Garbanotų plaukų šampūnas CURLY²

42,60  38,34 

Skirtas plaukams, linkusiems garbanoti ir banguoti. Kartu su tos pačios linijos kauke tai specializuota plaukų priežiūra, kuri suvaldo garbanas ir suteikia joms minkštumo. • nepaklusnių garbanų priežiūra • praturtintas pantenoliu ir hidrolizuotu kolagenu • naudokite kartu su garbanotų plaukų kauke CURLY² MASK ir garbanotų plaukų lyginamąja emulsija CURLY² SMOOTHING EMULSION
Talpa: 250 ml

Praturtinti vertingosiomis maistingosiomis medžiagomis CURLY² produktai lygina garbanotus plaukus, padaro juos lengviau šukuojamais ir valdomais. Apsaugo plaukus nuo drėgmės ir atmosferinių veiksnių poveikio, aukštos temperatūros formavimo metu.
Profesionali plaukų priežiūra namų sąlygomis? Dabar tai įmanoma! Siekdami užbėgti už akių Jūsų lūkesčiams, sukūrėme prestižinę kosmetikos priemonių HAIRLAB seriją, kuri užtikrins Jūsų plaukams sveiką ir gražią išvaizdą. Turtinga sudėtis ir puikios, individualiems poreikiams pritaikytos formulės užtikrins, kad svajonės apie idealią šukuoseną taptų tikrove. Padovanokite savo plaukams tai, kas geriausia, o jie taps Jūsų gražiausia puošmena.
Maciej Maniewski – žvaigždžių stilistas, žirklių virtuozas, televizijos kanalo „TVN Style“ laidos „Afera fryzjera” vedėjas, laidos „Sablewskiej sposób na modę” metamorfozių meistras, kultūros mecenatas. Žmogus, kuris žino visas plaukų paslaptis! Dabar jis tapo profesionalios plaukų priežiūros produktų HAIRLAB ambasadoriumi!

Produkto kodas: 520017 Kategorijos: , Žymos: , ,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “HAIRLAB Garbanotų plaukų šampūnas CURLY²”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *