FONTAINAVIE DENTAL Probiotinė priemonė dantų šepetėlių valymui

25,53  22,98 

Veiksmingai apsaugo nuo dantų ėduonį sukeliančių bakterijų dauginimosi. Sumažina dantų irimą sukeliančių mikroorganizmų vystymosi riziką. • labai taupiai naudojama – vienos dozės pakanka septynioms dienoms • draugiška aplinkai • tinka taip pat dantų protezams
Talpa: 10 × 4 ml
NAUDOJIMO BŪDAS: Suplakite ir ištirpinkite vieno buteliuko turinį 250 ml vandens. Po kiekvieno dantų valymo akimirkai panardinkite dantų šepetėlio galvutę į skystį. Praėjus ne daugiau kaip 7 dienoms išpilkite skystį ir pakeiskite nauju. Vienu metu naudokite ne daugiau kaip 4 dantų šepetėlius.
Puiki burnos higiena taip pat reiškia rūpinimąsi dantų valymo priemonėmis, kurios yra sveikatai pavojingų mikroorganizmų buveinė. Rūpindamiesi natūralia aplinka ir norėdami suteikti Jums visapusišką apsaugą, mes sukūrėme novatorišką probiotinį preparatą, pagrįstą naudingų bakterijų padermių veikimu.

Kiekvienas iš mūsų, nepriklausomai nuo amžiaus, nori, kad oda būtų įtempta, stangri ir išpuoselėta, o šypsena – spindinti. Viso pasaulio laboratorijose mokslininkai nenustodami triūsia tobulindami formules, kurių dėka tas noras neliks vien mūsų svajonių karalystėje. Kad jis būtų įgyvendintas pasitelkėme naujausias technologijas ir revoliucinius atradimus. Taip buvo sukurtas specializuotų kosmetikos priemonių prekės ženklas FONTAINAVIE.

Produkto kodas: 713006 Kategorija: Žymos: , ,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “FONTAINAVIE DENTAL Probiotinė priemonė dantų šepetėlių valymui”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *