Body & Mind Rinkinys Jam FONTAINAVIE HEALTH & BEAUTY

98,64  88,78 

Maisto papildas kapsulėse. Vitaminų ir aktyvių mikrokomponentų rinkinys vyrams. 5 funkciniai deriniai iššūkių kupinai dienai – mėnuo, pilnas staigmenų.

Pakuotėje yra 30 paketėlių, skirtų kasdienei produkto dozei.
Paimkite paketėlį su 5 kapsulėmis ir vartokite vieną po kitos iš ryto valgio metu, arba su tam tikrais laiko intervalais dienos metu. Vartokite per burną užgerdami stikline vandens. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.

30 PAKETĖLIŲ SU 5 KAPSULĖMIS JŪSŲ KASDIENEI SVEIKATAI IR GROŽIUI
5 FUNKCINIAI DERINIAI
Puikus vitaminų ir aktyvių mikrokomponentų derinys vyrams vienoje vietoje! Pasiryžkite pakeisti savo gyvenimą per 30 dienų ir leiskite sau būti nustebintam.

SHARP formulė:
Skin & Hair – organinės sieros, karotinų ir ksantofilų derinys, praturtintas organinės formos bioelementais. Aktyvi pagalba kuriant esminius tinkamos plaukų, odos ir nagų struktūros bei pigmentacijos elementus.
Herbbooster – aktyvus derinys, natūraliai palaikantis hormonų pusiausvyrą, kas padeda palaikyti normalų testosterono kiekį kraujyje. Formulė yra tiesiogiai orientuota į libido, fizinę ir protinę veiklą, normalią raumenų ir imuninės sistemos veiklą.
Adaptation – patikimų adaptogenų derinys, žinomas dėl galimo poveikio tiek fizinėms, tiek psichinėms funkcijoms. Adaptogenai padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir normalią psichologinę funkciją.
Recovery – kruopščiai parinktos svarbiausių ir efektyviausių augalinės kilmės antioksidantų dozės padeda palaipsniui atkurti normalų vyrų medžiagų apykaitos procesą. Sudedamosios dalys padeda apsaugoti nuo oksidacinės pažaidos, atlieka svarbią funkciją ląstelių dalijimosi procese ir normalioje imuninės sistemos veikloje.
Perception – efektyviausių ekstraktų, aminorūgščių, fosfatidilserino ir maistingų mikrokomponentų derinys, skirtas palaikyti normalią smegenų ir nervų sistemos funkcijas bei pagerinti pažinimo (kognityviąsios) funkcijas ir koncentraciją.

  • Viso: 0,00 
Produkto kodas: 801121 Kategorijos: , Žymos: ,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Body & Mind Rinkinys Jam FONTAINAVIE HEALTH & BEAUTY”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *