Body & Mind Rinkinys Jai FONTAINAVIE HEALTH & BEAUTY

98,64  88,78 

Maisto papildas kapsulėse. Vitaminų ir aktyvių mikrokomponentų rinkinys moterims. 5 funkciniai deriniai iššūkių kupinai dienai – mėnuo, pilnas staigmenų.

Pakuotėje yra 30 paketėlių, skirtų kasdienei produkto dozei.
Paimkite paketėlį su 5 kapsulėmis, skirtomis vartoti per dieną (vieną po kitos su tam tikrais laiko intervalais).

Vartokite per burną užgerdami stikline vandens. Night Relax vartokite prieš miegą. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.

30 PAKETĖLIŲ SU 5 KAPSULĖMIS JŪSŲ KASDIENEI SVEIKATAI IR GROŽIUI
Vitaminų ir aktyvių mikrokomponentų rinkinys, kurio reikia moterims! Suplanuokite visą mėnesį naudodami šį funkcinį derinį ir pamatysite, kaip kiekvieną dieną pasieksite daugiau.

SHINE formulė:
Skin & Hair – organinės sieros, karotinų ir ksantofilų derinys, praturtintas organinės formos bioelementais. Aktyvi pagalba kuriant esminius elementus tinkamai plaukų, odos ir nagų struktūrai bei pigmentacijai.
Hemo Balance – aktyvus, lengvai absorbuojamas mikrokomponentų derinys, kuris natūraliai, visapusiškai ir optimaliai palaiko normalų kraujagyslių funkcionavimą ir normalią kraujo ląstelių gamybą.
Inner Balance – efektyviausių mikrokomponentų derinys, padedantis palaikyti vidinę moterų hormonų pusiausvyrą, kas įtakoja gerą nuotaiką ir normalią energijos apykaitą. Formulė orientuota į galimą nuotaikos pagerinimą palengvinant priešmenstruacinius ir menopauzės simptomus.
Night Relax – tiksliai parinktos svarbiausių ir efektyviausių mikroelementų dozės, palaikančios miego kokybę ir atsinaujinimą. Kartu su atitinkamų žolelių ekstraktais ir vitaminais padeda susitvarkyti su įtampos ir nuovargio būsenomis. Magnis, tiaminas ir riboflavinas padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir normalią psichologinę funkciją.
Energise & Perception – efektyviausių ekstraktų, aminorūgščių, fosfatidilserino ir maistinių mikrokomponentų derinys, skirtas palaipsniam, tačiau ilgalaikiam fizinės ir psichinės veiklos stimuliavimui ir normalių smegenų, nervų sistemos funkcijų palaikymui bei pažinimo (kognityviosios) funkcijų ir koncentracijos gerinimui.

  • Viso: 0,00 
Produkto kodas: 801120 Kategorijos: , Žymos: ,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Body & Mind Rinkinys Jai FONTAINAVIE HEALTH & BEAUTY”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *